Nadchodzi trzecia generacja Hondy Jazz

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi trzecia generacja Hondy Jazz
Mały zwinny miejski samochód Honda Jazz trzeciej generacji będzie miał swoją premierę podczas targów w Genewie. Wobec swojego poprzednika samochód bardzo dużo zyskał. Nie chodzi wyłącznie o nowe technologie, ale też więcej miejsca co bezpośrednio wpływa także na komfort. Honda zaproponował także nowy bardziej elegancji styl nadwozia. Nowa Honda Jazz będzie do kupienia już w lato tego roku.


Fot. Honda

Nowa Honda Jazz swoją bryłą mocno nawiązuje do poprzednika. Jest jednak kilka zmian, które wpływają na lepszy komfort, takie jak dłuższy rozstaw osi o 3 cm sprawia. Same nadwozie przy tym wydłużyło się w sumie o 9,5 cm. Większe zewnętrze wymiary mają bezpośrednie przełożenie wewnątrz samochodu. Nowy nos samochodu nadaje całej konstrukcji bardziej dynamiczną opływową strukturę.

Fot. Honda

Wnętrze nowej Hondy Jazz przeszłą gruntową ewolucję. Nie dotyczy to wyłącznie użytych materiałów, ale także technologicznego aspektu. Na pierwszy plan wydobywa się nowa środkowa konsola samochodu. Stylistycznie ładnie wkomponowujący się dotykowy ekran pozwala dodatkowo na wyświetlanie zawartości komórki dzięki systemowi MirrorLink.

Fot. Honda

Podczas debiutu rynkowego Honda Jazz dostępna będzie z jednostką i-VTEC o pojemności 1.3 litra. Silnik generuje całkowitą moc 102 KM przy 6000 obr/min. W przeciwieństwie do poprzedniej generacji, jednostka będzie teraz zarządzana poprzez 6 biegową manualną skrzynię lub też pół automatyczną przekładnię CVT.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-25 08:06:34
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadchodzi-trzecia-generacja-Hondy-Jazz

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt