Targi w Poznaniu zapraszają od 10 do 12 kwietnia

Rozmiar tesktu A A A
-
Targi w Poznaniu zapraszają od 10 do 12 kwietnia
Tegoroczna edycja targów motoryzacyjnych w Poznaniu gości pod swoimi halami wielu światowych producentów. Nie zabraknie przy tym ani nowości - które dopiero co pojawiły się w Genewie, ekskluzywności ani też samochodów dla przeciętnego Polaka. Targi będą otwarte dla publiczności od 10 do 12 kwietnia. Cena biletów za wstęp wynosić będzie 20 zł.


Fot. mój-samochód.pl

Wszystkie marki samochodowe rozdzielone zostały na trzech halach. Jedna z nich przeznaczona została w całości dla grupy Volkswagen, gdzie można zapoznać się z takimi nowościami jak Skoda Super, Plug-in Hybrid Passat GTE, Porsche Cayman GT4, Audi Q7 czy też Seat Leon ST Cupra. Oprócz wymienionych samochodów do dyspozycji zwiedzających będą także pozostałe samochody z portfolio poszczególnych producentów.

Fot. mój-samochód.pl

W kolejnych dwóch halach zagościło ponad 20 światowych marek, które zaprezentowały takie nowości jak Jaguar XE, Ford Mustang, Mercedes GT i wiele innych. Oprócz najpiękniejszych samochodów, dla zwiedzającego czekają także najładniejsze dziewczyny, które inne targi światowe mogą nam tylko pozazdrościć. Na targach znalazły się także wystawcy dwuśladów, producentów środków do pielęgnacji oraz wiele innych związanych z motoryzacją.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-09 21:04:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Targi-w-Poznaniu-zapraszaja-od-10-do-12-kwietnia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt