Nadszedł najwyższy czas na Skodę Fabię

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadszedł najwyższy czas na Skodę Fabię
Podczas zbliżających się targów w Paryżu zaprezentowany zostanie światu najnowszy z odświeżonych modeli czeskiego producenta. Fabia, który przez długo czas stanowił koło napędowe czeskiej marki jednak lekko obumarł przy coraz to bogatszej ofercie modeli trochę większych lub mniejszych. Kolejnym gwoździem do jej trumny to wiek bycia na rynku - 7 lat.


Jak na razie dane dotyczące nowej Skody Fabii są dozowane. Wiemy że się pojawi i że będzie to Paryż. Wiadomo także że będzie szerszy o 7cm i niższy o 3 cm, co wskazuje na bardziej agresywną sportową linię. Linia nowej Fabii ma ponadto mocno nawiązywać do modelu koncepcyjnego Vision C. Skoda zapowiada także wejście tym samochodem na rynek indywidualnego dostosowywania wnętrze wedle swoich upodobań jak też gustu.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-24 00:31:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadszedl-najwyzszy-czas-na-Skode-Fabie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt