Sportowa odmiana GT modelu Kia Optima wchodzi do sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowa odmiana GT modelu Kia Optima wchodzi do sprzedaży
Na polskim rynku pojawi się nowa sportowa odmiana modelu Kia Optima. Wersja samochodu oznaczona jako GT dostępna będzie od 145 900 zł w nadwoziu limuzyny, a od 153 900 w przypadku kombi. Aby zapewnić najlepsze właściwości jezdne do koreańskiego producenta sprowadzony został Albert Biermann. Pan ten odpowiedzialny był za paletę produktową serii M. Nowa Kia Optima GT charakteryzuje się zdecydowanie bardziej sportowym zacięciem. Dodatkowo wprowadzone zostały duże zmiany pod maską oraz w zawieszeniu samochodu. Sercem pojazdu będzie dwu litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 245 KM. Hamulce do nowej sportowej Kia Optima GT dostarczane są przez firmę Alpine. Samochód otrzyma dodatkowo liczne elektroniczne wspomagania, pozwalające cieszyć się nie tylko mocą ale przy okazji bezpieczną jazdą. Nowa sportowa odmiana będzie miała na pokładzie asystenta utrzymania pasa ruchu jak też system monitorujący martwy kąt w lusterkach. W skład wyposażenia Kia Optima GT wchodzą także dodatkowe czujniki parkowania wraz z asystentem parkowania równoległego i prostopadłego, monitorowanie ruchu podczas cofania. Nową Kia Optima GT już niebawem będzie można oglądać w salonach producenta.


Fot. Kia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-18 17:30:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowa-odmiana-GT-modelu-Kia-Optima-wchodzi-do-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt