Pierwszy elektryczny Hyundai już w kwietniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy elektryczny Hyundai już w kwietniu
W polskich salonach koreańskiego producenta Hyundai, pojawią się pierwsze egzemplarze w pełni elektrycznego samochodu IONIQ już w kwietniu. Cena za ekologiczny samochód rozpoczynać będzie się od 149 900 zł za wersję Premium, 165 500 zł na wersję Platinum. Hyundai IONIQ jako pierwszy pojazd w ofercie Hyundai objęty został 8 letnim Assistance, 5 letnią gwarancją bez limitu kilometrów, 5 letnią kontrolą techniczną oraz 8 letnią gwarancją na baterie litowo-jonowe.


Fot. Hyundai

Zasięg Hyundai IONIQ wynosi do 280 km na jednym doładowaniu, a czas pełnego naładowania w zależności od mocy dostępu do sieci może trwać od 30 minut do 12 godzin. Dynamiki koreańskiemu samochodu będzie dawać układ napędowy generujący 120 KM mocy oraz osiągający maksymalny moment obrotowy 295 Nm. Oprócz nowoczesnej technologi napędzania pojazdu, auto dysponuje także zaawansowanym systemem aktywnego bezpieczeństwa. Dzięki temu Hyundai IONIQ zdobył bez najmniejszego problemu 5 gniazdek.

Fot. Hyundai

Tak jak pozostałe samochody koreańskiego producenta, na Hyundai IONIQ obowiązuje specjalna oferta finansowania. Do tego dochodzi także opcja abonamentu, pozwalająca cieszyć się co rok nowym samochodem, bez ponoszenia wysokich opłat początkowych oraz tych w późniejszym okresie użytkowania samochodu. Zanim jednak samochód trafi fizycznie do salonów można już składać na nie zamówienia.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-29 23:39:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-elektryczny-Hyundai-juz-w-kwietniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt