Alpine A110 w trzech nowych wersjach

Rozmiar tesktu A A A
-
Alpine A110 w trzech nowych wersjach
Alpine, francuska marka samochodów sportowych podczas targów w Genewie zaprezentowała trzy nowe wersje swojego modelu Alpine A110. Do już sprzedawanej odsłony samochodu dodano dwie nowe uliczne wersje. Bardziej sportową odmianę Alpine A110 Pure oraz bardziej komfortową Alpine A110 Legende. Do tego zaprezentowano jeszcze wersję przeznaczoną na tor wyścigowy Alpine A110 GT4, przeznaczoną jak sama nazwa wskazuje do rywalizacji w specyfikacji GT4.


Fot. Alpine

Alpine A110 Pure nawiązuje do najbardziej sportowej i legendarnej wersji samochodu, a więc zwycięzcę rajdu Monte Carlo z 1973 roku. Alpine A110 Legende idzie bardziej w kierunku komfortu, samochód otrzymał wiele dodatków, które mają zadbać o odpowiedni poziom nawet podczas długich podróży. Obie wersje bazują na tej samej lekkiej konstrukcji aluminiowej co już oferowany Alpine A110. Pod maską także nie będzie zmian, a więc auto napędzane będzie 1.8l benzynowym silnikiem o mocy 252 KM. Wraz z pojawieniem się nowych modeli na rynku poszerzona zostanie także oferta lakierów nadwozia o biały, niebieski oraz szary. Samochód będzie ponadto oferowany z czterema nowymi wzorami obręczy kół.

Fot. Alpine

W połowie 2018 roku na torach wyścigowych pojawi się niewielka ilość nowych Alpine A110 GT4. Auto będzie posiadać zwiększoną moc oraz lepsze parametry niż Aplina A110 Cup. Od 2019 roku samochód wejdzie do produkcji seryjnej. Dzięki temu samochody francuskiego producenta będą mogły rywalizować z innymi bardziej znanymi markami i walczyć o bardziej wartościowe nagrody. Dla aktualnych właścicieli Alpine A110 Cup pojawi się pakiet, który zmodernizuje samochód i podniesie go do specyfikacji Alpine A110 GT4.

Fot. Alpine

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-14 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alpine-A110-w-trzech-nowych-wersjach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt