Prototyp Civic Type R w nowej odsłonie zadebiutuje w Tokio

Rozmiar tesktu A A A
-
Prototyp Civic Type R w nowej odsłonie zadebiutuje w Tokio
Nowa Honda, która dopiero co się pojawi na rynku teraz pokazana zostanie w swojej topowej sportowej odmianie Type R jeszcze jako prototyp. Samochód w tej wersji pokazany zostanie podczas targów, które miejsce będą mieć w Tokio. Auto wyróżniać będzie duży tylni spoiler jak też dyfuzor w którym ukryte zostały centralnie dwie rury wydechowe. Za odpowiednie przełożenie mocy z jednostki na asfalt odpowiedzialne będą opony osadzone na dużych 20” felgach w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami. W nadwoziu znalazło się wiele elementów wykonanych z włókna węglowego, materiał który nie tylko wygląda sportowo i nadaje dodatkowych cech ale jest też dużo lżejszy. W przeciągu tego roku na rynku pojawić ma się także finalna produkcyjna wersja samochodu. Wtedy też poznamy więcej informacji na temat jednostki napędowej która będzie stanowić serce nowego Honda Civic Type R.


Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-14 19:36:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Prototyp-Civic-Type-R-w-nowej-odslonie-zadebiutuje-w-Tokio

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt