Opel Insignia Sports Tourer niemieckie usportowione kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Insignia Sports Tourer niemieckie usportowione kombi
Niemiecki producent samochodów Opel kontynuuje swoją ofensywę produktową. Podczas targów w Genewie zaprezentowana zostanie Opel Insignia Sports Tourer, najbardziej sportowe wcielenie kombi. Bazujące na dynamicznej linii koncepcyjnego modelu Opel Monza. Ponadto auto stało się do 200 kg lżejsze niż poprzednia generacja samochodu, mimo wzrostu pakowności aż o dodatkowe 100l. Na liście wyposażenia nie zabraknie także najnowocześniejszych technologi w zakresie bezpieczeństwa i łączności. Premiera auta odbędzie się co prawda dopiero na początku marca, zamawiać auto będzie można jednak jeszcze przed tym wydarzeniem w lutym.


Fot. Opel

Ofensywa Opla na rok 2017 mocno przetasuje rynek w kilku kluczowych segmentach. Początek tej ewolucji można już szukać w nowej Astrze, która teraz ciągnie za sobą wyżej pozycjonowaną Insignie użyczając sprawdzone rozwiązanie w bardziej luksusowej odsłonie. Tak jak sedan Opel Insignia Grand Sport tak też wersja kombi będą korzystać z tych samych nowości w wyposażeniu. Na pokładzie samochodu znaleźć będzie można najnowocześniejszy systemy oświetlanie drogi Opel IntelliLux LED. Matrycowe reflektory adaptacyjne, pozwolą na idealną widoczność nawet w nocy bez oślepiania innych kierowców. Nad bezpieczeństwem pasażerów jak też pieszych czuwać będą najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.

Fot. Opel

Jak przystało na prawdziwe kombi, Opel zadbał aby nigdy nie zabrakło miejsca. Wobec swojej poprzedniej generacji bagażnik powiększony został o 97mm. Dzięki temu i innym zabiegom udało się powiększyć ładowność aż od 100l. Całkowita długość przewożonego przedmiotu może osiągnąć nawet 2,00 m. Tylna kanapa dzielona jest tak jak to jest zazwyczaj w segmencie premium w przedziale 40:20:40. Aby ułatwić załadowanie bagażnika, klapę można otworzyć prosto poprzez ruch nogi pod tylnym zderzakiem. Dodatkową przestrzeń, tą wizualną zapewni panoramiczny dach o wymiarach 1.4m x 0.86m. W Oplu Insigni Sports Tourer w pakiecie zimowym zawita podgrzewana przednia szyba, rozwiązanie które w błyskawiczny sposób usunie lód i parę z niej. Łatwą widoczność nawet w najbardziej ciasnych alejkach zapewni system kamer 360, dzięki którym kierowca ma zobaczy swój samochód i otoczenie z góry.

Fot. Opel

Nowa generacja Opel Insignia będzie przy okazji pierwszym samochodem w ofercie niemieckiego producent, który skorzysta z nowej opracowanej 8 biegowej automatycznej przekładni. Dostępna będzie ona zarówno w silnikach benzynowych jak też wysokoprężnych. Jednak wyłącznie z napędem na cztery koła. Pełny zakres wersji i wyposażenia poznamy już za niedługo, przedsprzedaż samochodu ma ruszyć jeszcze w lutym.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-06 19:44:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Insignia-Sports-Tourer-niemieckie-usportowione-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt