Jedyna w swoim rodzaju Skoda Superb

Rozmiar tesktu A A A
-
Jedyna w swoim rodzaju Skoda Superb
Polscy projektanci na rynku światowym stanowią nie duży ułamek. Jednak jak pokazuje ostatnia współpraca pomiędzy Skodą, a polskim projektantem Tomaszem Ossolińskim, należy się dziwić dlaczego tak jest. Podczas premiery nowej kolekcji wiosenno letniej na kolejny rok ubrań marki BUKOVINA, jednym z modeli na wybiegu został najnowszy samochód Skody, model Superb. Polski projektant sprawił, że pojazd otrzymał swoje jedyne w rodzaju przeprojektowane wnętrze.


Fot. Skoda

Skoda Superb zabłysnęła podczas pokazu mody w nowej formie. Polski projektant pokazał, że wnętrze samochodu nie musi być ciebie aby prezentowało się luksusowo i bogato. Wręcz przeciwnie połączenie białego koloru skóry z indywidualną fakturą w przeszyciach oraz elementów w kolorystyce morskiej. Sprawiło że model Superb zabłysnął w nowej formie z nową energią. Po tym projekcie można tylko się dziwić, dlaczego samochód nie pojawi się w specjalnej limitowanej serii. Jak też dlaczego więcej projektantów nie wchodzi we współprace z markami samochodów, nadając ich modelom nowy błysk i formę.

Fot. Skoda

„Po raz pierwszy projektowałem wnętrze samochodu. Nie ukrywam, że miałem obawy czy sprostam takiemu wyzwaniu. Przekonałem się jednak, że w zasadzie z wnętrzem auta można zrobić wszystko. W dodatku okazało się, że praca przy realizacji projektu jest też przede wszystkim rękodzielnictwem, czyli czymś co jest mi najbliższe. Zawsze skupiam się na tym wszystkim, co można wykonać samemu, co jest precyzyjne, co jest uszanowaniem tradycji rzemiosła. To wszystko pomogło mi puścić wodze fantazji i w taki właśnie sposób powstał projekt” - przyznaje projektant Tomasz Ossoliński.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-30 21:44:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jedyna-w-swoim-rodzaju-Skoda-Superb

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt