Nadchodzi duży brat Captur, Renault Kadjar

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadchodzi duży brat Captur, Renault Kadjar
Tak jak kilka dni temu Renault zapowiedział 2 lutego poznamy najnowsze dzieło francuskich inżynierów model Kadjar. Producent stawia na sprawdzone rozwiązania. To co przyniosło aktualnej serii Clio oraz crossover Captur to ich sportowy i zarazem elegancki design. Kadjar kontynuuje tą linie zmieniając jedynie wymiary do tych zgodnych z segmentem C.


Fot. Renault

Tak jak w przypadku dwóch nowych mniejszych modeli, Renault postanowił kontynuować sukces swoich mniejszych braci. Wymiary nowego francuskiego crossovera Kadjar prezentują się następująco 4.45m długości, 1.84m szerokość oraz 1.6m wysokość, oferując dodatkowo aż 19cm prześwitu. Wyróżniającymi elementami Kadjar mają stanowić unikatowe prowadzenie linie oraz nowoczesne elementy podkreślające futurystyczną duszę samochodu, pozostawiając przy tym jednak nutę klasycznego piękna.

Fot. Renault

Dalsza część samochodu, wnętrze stanowi stonowaną ale zarazem elegancki ustrój. Trudno znaleźć tutaj element, który by nie współgrał. Kierowca posiada wszystkie najważniejsze elementy potrzebne do bezpiecznej i komfortowej jazdy w zasięgu ręki. Całość uzupełniana jest przez nowy system multimedialny R-Link - który zadebiutował ostatnio wraz z nowym Espace. Dzięki temu kierowca może wygodnie sterować dużą częścią multimedialnych funkcji samochodu.

Fot. Renault

19 cm prześwitu zobowiązuje, nie mogło dlatego zabraknąć napędu na 4 koła. Jednak kto potrzebuje wygodniejszą alternatywę tylko do miasta też będzie zadowolony wybierając model tylko z napędem na przednią oś. Za oszczędność jednostek u francuskiego modelu Kadjar odpowiadać będzie system Start&Stop. Jednak jakie dokładnie silniki pojawią się na wyposażeniu Renault Kadjar poznamy bliżej targów w Genewie.

Fot. Renault

Kadjar to nie tylko wygodniejsza alternatywa dla modelu Captur, ale także bardziej pakowna. Oprócz dużego bagażnika, który jest w stanie przy niezłożonej kanapie pomieścić 472l, Reanult Kadjar może się pochwalić dodatkowymi schowkami których pojemność zwiększa tą wartość o kolejne 30l. Nie mogło także zabraknąć wielu nowoczesnych systemów wsparcia kierowcy, zarówno do jazdy w mieście jak też w trasie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-02 21:50:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadchodzi-duzy-brat-Captur--Renault-Kadjar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt