Citroen C4 Picasso w specjalnej cenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C4 Picasso w specjalnej cenie
Francuski samochód Citroen C4 Picasso jest liderem sprzedaży w segmencie Minivanów na starym kontynencie. Tylko teraz przez krótki czas nastąpi zmiana cen za 5 osobową wersję tego modelu, gdzie model otrzymał zniżkę w wysokości 6 000 zł. Ofertę nowego Citroen C4 Picasso otwiera wersja Live w cenie 65 990 zł, która przed zniżką kosztowała 71 990. Oferta jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i wchodzi w życie od 1 czerwca. Citroen C4 Picasso rok temu przeszedł kurację odmładzającą. Wprowadzając do modelu takie podstawy jak program Citroen Advanced Comfort. Czyli producent zadbał o odpowiedni poziom komfortu minimalnego w każdym ze swoich aut. Dotyczy to zarówno zawieszenia jak też innych kluczowych elementów, które w jakikolwiek sposób mają wpływ na jakość podróżowania samochodem.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-02 06:47:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C4-Picasso-w-specjalnej-cenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt