Audi A8 w limitowanej, ekskluzywnej wersji 50 samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi A8 w limitowanej, ekskluzywnej wersji 50 samochodów
Flagowy model niemieckiego producenta segmentu premium, przygotował specjalną limitowaną edycję swojego samochodu. Ograniczony w dostępności do 50 szt Audi A8, oparty zostanie o wersję wydłużoną W12. Naturalnie rzecz biorąc wiąże się to z wyborem najmocniejszej, 500-konnej wersji użytego silnika.


Zmian na zewnątrz samochodu można szukać nadaremno. Wzbogacone zostało wnętrze, które i tak należy do jednego z najbardziej ekskluzywnych dostępnych na rynku. Jednak zawsze jest możliwość zaoferowania czegoś więcej i właśnie tym ma szczycić ta wersja. Tak też wewnątrz samochodu zastosowana została jeszcze bardziej naturalna w dotyku skóra gatunku anilin. Kolejna zmiana, to nowa tonacja wstawek drewnianych. Każdy z elementów wykonany został ręcznie, co podnosi unikatowość każdego z wyprodukowanych modeli.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-11-15 11:17:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-A8-w-limitowanej--ekskluzywnej-wersji-50-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt