Volvo V40 wraz z Volvo V40 Cross Country w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo V40 wraz z Volvo V40 Cross Country w nowej odsłonie
Tego roczne targi w Genewie, to wysyp nowości dla szwedzkiego producenta. Mniejsza jednak nadal ważne wydarzenie to premiera odświeżonej linii modelu V40 oraz V40 Cross Country. Lifting wprowadził liczne zmiany, które mają na miejscu przybliżyć ten model do aktualnych trendów i wyglądu. Samochód otrzymał między innymi najbardziej rozpoznawalny element nowej stylistyki, reflektory do jazdy dziennej w kształcie literki T. Rodzina odświeżonych modeli V40 otrzymała pięć nowych kolorów lakierów. W ofercie pojawią się także osiem nowych wzorów felg.


Fot. Volvo

Zmiany nie będą wyłącznie widoczne na zewnątrz samochodu. Rodzina kompaktowych przedstawicieli szwedzkiego producenta ponadto otrzymają nowe odmiany kolorystyki i materiałów wewnątrz samochodu. Oprócz zmian w wyglądzie odmłodzone Volvo będzie mogło się pochwalić zmodyfikowaną jednostkę D2. Silnik dzięki licznym zmianą i modyfikacją. Osiąga nowy poziom zmniejszonej emisji CO2 wynoszące zaledwie 89 g/km. Zaprezentowane zmiany w najmniejszym samochodzie oferowanym przez Volvo pojawi się w drugiej połowie roku 2016.

Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-01 23:00:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-V40-wraz-z-Volvo-V40-Cross-Country-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt