Performance Line F Lexusa otrzymuje nowego członka

Rozmiar tesktu A A A
-
Performance Line F Lexusa otrzymuje nowego członka
Do grona najbardziej wydajnych modeli japońskiego producenta samochodów segmentu premium dołącza sedan GS. Będzie to kolejny samochód który zasili ranki rodziny Performance Line 'F'. Premiera nowego Lexusa GS F, odbędzie się podczas targów w NAIAS w Detroit 13 stycznia.


Fot. Lexus

Pod maską nowej sportowej wersji GS znajdzie się 5 litrowa jednostka w układzie V8. Jej maksymalna moc będzie wynosić 473KM, zaś moment obrotowy 527Nm przy wartościach od 4.800 do 5.600 obrotów. Za odpowiednią dystrybucje mocy będzie odpowiedzialna sportowa 8-biegowa automatyczna skrzynia.

Fot. Lexus

Jednak wyłącznie na zmianach w silniku się nie zakończyło. Aby odpowiednio przystosować moc oraz możliwości samochodu do ulicy, pojazd otrzymał całkowicie nowe zawieszenie. Wizualnie także odpowiednio dostosowano luksusowego sedana do nowych parametrów, poprzez dodanie nowych wlotów do chłodzenia oraz innych dodatków wpływające wizualnie na poprawę wyglądu.

Fot. Lexus

Wymiary Lexusa GD F nie odbiegają od tych z wersji standardowej: 4.915m długości, 1.845m szerokości, 1.440m wysokości zaś rozstaw osi wynosi 2.850m. W nowym GS F znajdzie sie także nowoczesny i innowacyjny system zmiany momentu obrotowego, aby zapewnić najwyższy poziom przyspieszenia na wszystkich nawierzchniach i w każdej sytuacji drogowej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-08 08:32:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Performance-Line-F-Lexusa-otrzymuje-nowego-czlonka

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt