Toyota C-HR pojawi się jeszcze w tym roku na rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota C-HR pojawi się jeszcze w tym roku na rynku
Japoński producent potwierdził, że nowy crossover Toyota C-HR pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Przedsprzedaż nowego modelu rozpocznie się w trzecim kwartale tego roku, a pierwsze samochodu przekazane zostaną do swoich nowych właścicieli pod koniec roku. Nowy Toyota C-HR pozycjonowany będzie pomiędzy bestsellerami Auris i RAV4. Kompaktowe miejskie wymiary oraz wyżej zawieszone nadwozie, mają przyciągać nowych klientów. Toyota liczy na to, że 70% sprzedanych samochodów modelu C-HR będą hybrydami.


Fot. Toyota

Toyota C-HR wyróżnia jedyny w swoim rodzaju unikatowy design. Nowy model japońskiego producenta stanowi także ewenement na rynku motoryzacji. Rzadko zdarza się, że koncepcyjny pojazd przechodzi tak mało zmian wizualnych wobec swojej ulicznej wersji, jak to miało miejsce w modelu Toyota C-HR. Stylistycznie samochód wiąże w sobie masywną konstrukcję SUVa, jednak z bardzo mocnymi zapożyczeniami z dynamicznego segmentu sportowych Coupe. Stylistom japońskiego producenta udało się idealnie połączyć te dwa od siebie mocno oddalone charaktery nadwozia.

Fot. Toyota

Nowy crossover Toyota C-HR będzie mocno spokrewniony z najbardziej ekologicznym modelem w ofercie japońskiego producenta. Razem z samochodem Prius będzie dzielić tą samą podłogę TNGA. Jak przystało na Toyotę model dostępny będzie z oszczędną jednostką hybrydową o mocy 122 KM. Oprócz tego silnika, w ofercie znajdzie się także turbodoładowana benzyna o pojemności 1.2l i mocy 116KM. Oprócz zaawansowanych technologicznie jednostek, Toyota C-HR będzie także dostępna z najnowszymi rozwiązaniami pod względem bezpieczeństwa aktywnego.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-16 19:12:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-C-HR-pojawi-sie-jeszcze-w-tym-roku-na-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt