Lexus testuje zmodyfikowaną wersję modelu LFA

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus testuje zmodyfikowaną wersję modelu LFA
Na torze Nürburgring podczas Industry Pool days, gdzie producenci mogą testować swoje samochody, pojawiła się tajemnicza wersja modelu Lexus LFA w pakiecie Nürburgring. Auto oprócz dodatków z pakietu, otrzymało także częściowy kamuflaż na zdecydowanie szerszych nadkolach. Pojawiły się więc spekulacje, że Lexus pracuje nad nową odsłoną modelu LC w wersji F. Standardowy LC 500 wyposażony jest w silnik V8 o mocy 464 KM, auta z serii F cechują się zawsze większą mocą oraz dodatkowymi sportowymi akcentami. Co mogło by wskazywać w tym modelu na osiągi w granicach 600 KM, a więc tyle co bezpośrednia konkurencja w najbardziej sportowych wersjach. Być może jednak czeka nas jednak nowa topowa pod kątem osiągów wersja super samochodu Lexus LFA. Warto wspomnieć, że przeszło dwa lata temu Lexus opatentował oznaczenie LC F. Jaki będzie efekt tych testów czas pokaże, być może już podczas zbliżających się targów IAA we Frankfurcie.


Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-22 11:40:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-testuje-zmodyfikowana-wersje-modelu-LFA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt