Samochody Toyota oraz Lexus z obsługą CarPlay

Rozmiar tesktu A A A
-
Samochody Toyota oraz Lexus z obsługą CarPlay
Komunikacja pomiędzy samochodem, a urządzeniem mobilnym to jeden z wielu warunków podczas wyboru nowego samochodu. W przypadku pojazdów japońskich marek Toyota oraz Lexus brakowało pełnej integracji z urządzeniami amerykańskiej firmy Apple poprzez środowisko CarPlay. Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowych samochodów, które wyposażone zostaną w przypadku Toyoty w Entune 3.0 lub w przypadku Lexus Enform 2.0, będą mogły korzystać z usługi CarPlay. Co za tym idzie korzystać z pełnej integracji pomiędzy telefonami iPhone, a samochodem. Jak na razie nie wiadomo jeszcze ile pojazdów otrzyma nowe rozwiązanie. Jednak jak japońskie marki chcą konkurować w zakresie łączności, muszą się pospieszyć wiele konkurencyjnych marek jest już w pełni zintegrowanych. Oprócz integracji z CarPlay samochody Toyoty i Lexus otrzymają także obsługę głosową Alexa od Amazon. Nadal brakuje informacji na temat wprowadzenia obsługi Android Auto do rozwiązań multimedialnych obu tych producentów.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-09 20:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Samochody-Toyota-oraz-Lexus-z-obsluga-CarPlay

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt