Opel Grandland X z nową jednostką wysokoprężną

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Grandland X z nową jednostką wysokoprężną
Oferta jednostek napędowych dla modelu Opel Grandland X uzupełniona została o nowy silnik wysokoprężny. Będzie to przy okazji flagowy i najmocniejszy silnik napędzany dieslem w tym modelu. Jednostka o pojemności dwóch litrów dysponuje mocą 177 KM oraz maksymalnym momentem obrotowym o wartości 400 Nm. Nowy Opel Grandland X z tym silnikiem oferowany jest już w cenie od 124 600 zł w wersji Ultimate, tak więc moc idzie w parze z wysokim poziomem wyposażenia. Silnik oferowany jest także we współpracy z 8 biegową automatyczną przekładnią. W tym wariancie cena modelu zaczyna się od 132 300 zł. Wyposażony Opel Grandland X w nową wysokoprężną jednostką potrzebuje na pierwsze 100 km/h na liczniku 9,1 sekund, a maksymalna prędkość wynosi 214 km/h.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-23 13:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Grandland-X-z-nowa-jednostka-wysokoprezna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt