Odświeżony Ford Ranger trafia do salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżony Ford Ranger trafia do salonów
Już niebawem w salonach Forda będzie można oglądać odświeżoną wersję lidera swojego segmentu, Ford Ranger. Jakość, dobre właściwości, adekwatne wyposażenie do ceny oraz uniwersalny wygląd przyczyniły się, że samochód przez ostatnie lata króluje w swoim segmencie. Utrzymując przy tym stabilny i mocny wzrost sprzedaży. W Polsce w 2015 roku na ten samochód zdecydowało się 432 klientów, przełożyło się to na ponad 25% udział tego modelu w segmencie pickupów. Odświeżona wersja ma ten pozytywny trend utrzymać. Samochód otrzyma szereg nowych technologi takich jak np. SYNC2. W nowym Fordzie Ranger nie zabraknie także rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa aktywnego.


Fot. Ford

Odświeżona wersja Ford Rangera dostępna będzie w trzech opcjach nadwozia oraz czterech wersjach wyposażeniowych. Gdyby wybór był mały dojdą do niego jeszcze trzy silniki wysokoprężne oraz napęd na przednią oś lub też na wszystkie cztery koła. Wobec poprzednich samochodów, jednostki stały się oszczędniejsze aż o 17%. Podstawowa wersja samochodu, XL w nadwoziu z pojedyncza kabiną oraz silnikiem z napędem na przednią oś o mocy 130 KM i maksymalnym momencie obrotowym 330 Nm, będzie kosztował od 98 277 brutto. Najdroższa odmiana w wersji Wildtrak w podwójnej kabinie z silnikiem o mocy 200 KM z napędem na wszystkie cztery koła oraz automatyczną przekładnią to wydatek rzędu 168 879.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-28 20:50:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-Ford-Ranger-trafia-do-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt