Wyścig Monte Carlo zakończone, wynik bez niespodzianki

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyścig Monte Carlo zakończone, wynik bez niespodzianki
Volkswagen kontynuuje wynik z poprzedniego sezonu. Francuski kierowca niemieckiego zespołu Sebastian Ogier zdobywa ponownie komplet punktów na historycznej trasie Monte Carlo. Rozpoczynając przy tym kolejny sezon od pierwszego miejsca na górze w tabeli z punktami. Drugie miejsce także przypadło Volkswagenowi, za kierownicą Andreas Mikkelsen. Na ostatnim miejscu podium ze stratą trochę ponad 3 minut został Therry Neuville w swoim sportowym Hyundai i20.


Fot. WRC

Podczas rozpoczynającego sezon wyścigu udział wzięło w sumie cztery polskich zespołów. Najlepszym Polakiem w swojej Skodzie Fabii R5 na 18 miejscu został Hubert Ptaszek, tracąc do pierwszego miejsca 40 minut 22 sekundy i 6 setnych. Kolejny Polski zespoł uplasował się dopiero na 48 pozycji, był nim Sławomir Ogryzek w Sowim Peugeot 206 R2. Pozostałe dwa teamy z Polski nie ukończyły wyścigu, w tym Robert Kubica w swoim Ford Fiesta.

Fot. WRC

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-24 20:10:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Wyscig-Monte-Carlo-zakonczone--wynik-bez-niespodzianki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt