F1 Szanghaj bez niespodzianek, Hamilton z pewną wygraną

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Szanghaj bez niespodzianek, Hamilton z pewną wygraną
Dominacja Mercedesa od czasu zmiany silników w F1 nie odpuszcza. Na pierwszym miejscu wyścig zakończył ponownie Hamilton tuż za nim kolega z zespołu Rosberg. Trzecie miejsce zapewnił sobie Vettel, który po przejściu do Ferrari znów czaruje, zaś jego poprzedni team, nadal nie potrafi sobie poradzić. Red Bull zagroził Renault, że jak oni nie poprawią dostarczanych jednostek mogę się wycofać z dalszej rywalizacji F1.


Fot. F1

Cały wyścig przebiegł bez większych zdarzeń. Z problemami technicznymi musieli się pogodzić Hulkenberg, który po 10 okrążeniu stracił możliwość korzystania ze skrzyni biegów. Zaś rosyjski kierowca Kvyat miał problemy z silnikiem, który poszedł z dymem. Pod koniec wyścigu doszło do małej kolizji pomiędzy Buttonem i Maldonado, na którym skorzystał Alonso awansując 2 miejsca. Maldonado na koniec zrezygnował z dalszej rywalizacji.

Fot. F1

Na trzy okrążenia przed końcem pojawić musiał się Safety Car. Na prostej, tuż przed metą i starem wyścigu uszkodzeniu uległ kolejny bolid młodego Holendra Verstappen. Nie fortunna lokalizacja doprowadziła do tego że wyścig zakończony został za samochodem bezpieczeństwa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-12 10:52:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/F1-Szanghaj-bez-niespodzianek--Hamilton-z-pewna-wygrana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt