Elektryczna Opel Corsa wyceniona

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna Opel Corsa wyceniona
Elektryzacja rynku dotarła do modelu Opel Corsa. Pierwszy w pełni elektryczny model niemieckiego producenta, trafi także na nasz rynek, nie jest to miało miejsce z wcześniejszymi modelami. Cena za ten wyjątkowy model zaczyna się od 124 490 zł. Model podzielony został na dwie wersje wyposażeniowe Edition oraz Elegance, cena drugiego wariantu to 130 390 zł. Nowy Opel Corsa z napędem elektrycznym otrzymał szereg rozwiązań multimedialnych. Nie zabrakło także najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa.


Fot. Opel

Część opcji w tym modelu pojawia się jednak dopiero od lutego 2020 roku. Zasięg niemieckiego elektryka to 330 km na jednym naładowaniu, tak długi dystans auto może pokonać dzięki pojemnym 50 kWh bateriom. Mimo nie dużych wymiarów auto otrzymało dość mocna jednostkę. Silnik elektryczny wytwarza moc 136 KM oraz dysponuje permanentnym momentem obrotowym o wartości 260 Nm.

Fot. Opel

Do osiągnięcia prędkości 100 km/h auto potrzebuje zaledwie 8,1 sekundy. Aby naładować baterię w tym modelu, jego nabywca ma szereg możliwości zasilania. Korzystając ze zwykłego gniazdka naładowanie auta może zająć nawet 28 godzin, korzystając z nowych stacji ładowania czas ten bardzo spada. Aby uzyskać 80% sprawności baterii potrzeba zaledwie 30 minut.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-05 13:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-Opel-Corsa-wyceniona

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt