Nowa odsłona Mitsubishi ASX na rok 2017

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa odsłona Mitsubishi ASX na rok 2017
W Polskich salonach japońskiej marki Mitsubishi pojawiła się już najświeższa odmiana modelu ASX, która swoją prezentację miała podczas targów w Paryżu. Auto dysponuje lekko zmienionym nadwoziem oraz mocno wzbogaconym wyposażeniem. Nowy bardziej dynamiczny wygląd podkreśla także układ z napędem na wszystkie cztery koła. W Polsce auto oferowane będzie w 8 konfiguracjach napędowych. Na to składają się trzy jednostki napędowe, dwa typy przełożenia przód lub wszystkie cztery koła oraz trzy warianty skrzyni biegów. Cena za podstawową wersję rozpoczynać będzie się od 69 990 zł.


Fot. Mitsubishi

Model podzielony zostanie na pięć wersji wyposażeniowych: Inform, Invite, Intense Plus, Instyle oraz Cool Edition. Mitsubishi ASX wykorzystuje ponadto najnowszej generacji systemy aktywnego bezpieczeństwa. Podstawowa wersja samochodu wyposażona jest w cztery głośniki, która można zamienić na nagłośnienie Rockford Fosgate z 9 głośnikami. Auto oferowana będzie z 5 letnią gwarancją oraz pakietami Mitsubishi Pomoc i Mitsubishi Assistance Package.

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-23 09:39:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-odslona-Mitsubishi-ASX-na-rok-2017

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt