Nowa generacja Hyundai i30 wchodzi do sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa generacja Hyundai i30 wchodzi do sprzedaży
W polskich salonach zadebiutowała nowa generacja modelu Hyundai i30. Samochód w polskiej ofercie dostępny będzie od 65 700 zł. Auto wyróżnia się nowym wzornictwem, które wydobywa kwintesencję stylu kompaktowego koreańskiego auta. Samochód oferowany będzie z jedną z 6 silników. Na pokładzie znajdą się ponadto najnowsze technologie multimedialne oraz rozwiązania aktywnego bezpieczeństwa. Mimo znacznego postępu oraz bogatszego wyposażenia, cena za podstawową wersję nie ulegnie zmianie. W cenniku pojawią się ponadto atrakcyjne pakiety wyposażenia dedykowane odpowiednim grupom docelowym. Hyundai i30 oferowany będzie także w specjalnej wersji Premiere. Zawiera ona dużo bardziej bogate wyposażenie, tutaj cena rozpoczynać będzie się od 73 900 zł.


Fot. Hyundai

Samochód jak na razie dostępny będzie wyłącznie w wersji hatchback. Premiera modelu w nadwoziu kombi swoją premierę będzie miała podczas zbliżających się targów w Genewie. Na tym nie koniec, rodzina i30 doczeka się także sportowego wcielenia z oznaczeniem N, który do produkcji trafi jeszcze w tym roku. Kolejne faza rozwoju samochodu nastąpi w 2018 roku kiedy to zadebiutuje Hyundai i30 w wersji fastback. Każdy z tych modeli będzie wyróżniać zarówno wysoka klasa wykonania, przemyślane rozwiązania oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Także multimedialnie kompaktowy koreański samochód będzie należał do elity w swojej klasie. Oferując przy okazji jeden z największych dotykowych ekranów w swoim segmencie, o przekątnej 8 cali.

Fot. Hyundai

Hyundai i30 najlepiej sprzedający się samochód koreańskiego producenta wchodzi do sprzedaży w swojej najnowszej odsłonie. Auto wobec poprzedniej generacji stało się nie tylko bardziej zaawansowane technologicznie, ale przy okazji oferuję większą ofertę jednostek napędowych. Jest ich aż sześć, trzy benzynowe i trzy wysokoprężne. Podstawowa jednostka napędowa 1.4 MPI o mocy 100 KM oferowana będzie wraz z 6 biegową manualną przekładnią. W Hyundai i30 dostępny będzie ponadto silnik 1.0 T-GDI o mocy 120 KM. Najmocniejsza jednostka o mocy 140 KM w silniku 1.4 T-GDI dostępna będzie w opcją 6 biegowej manualnej lub 7 biegowej automatycznej przekładni. W przypadku silników wysokoprężnych oferta obejmie tą samą jednostkę w opcjach: 95 KM, 110 KM oraz 136 KM. Za wyjątkiem pierwszej opcji silnika, jednostki będą dostępne z 6 biegową manualną lub 7 biegową automatyczną przekładnią.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-09 02:32:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-generacja-Hyundai-i30-wchodzi-do-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt