Elektryzująca oferta na nowe BMW i3

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryzująca oferta na nowe BMW i3
BMW i3 to najbardziej ekologiczny model niemieckiej marki. Samochód ten jako pierwszy rozpoczął rewolucję w ofercie producenta. Wprowadzając nie tylko napęd na przednią oś, ale dodatkowo wykorzystując moc skumulowanej energii w bateriach do napędzania. Teraz BMW przygotował ten samochód w specjalnej ofercie. Elektryczny model i3 dostępny będzie już od 1305 zł netto, przy okresie finansowania wynoszącemu 3 lata. Nieduża opłata miesięczne oraz niski koszt eksploatacji, 7,8zł na 100km, pozwalają cieszyć się z nowoczesnego samochodu i przy tym oszczędzać. Przyjmując że kierowca pokonuje średnio 15 tyś km, oszczędność wobec tradycyjnych napędów sięgają nawet do 4.8 tyś zł rocznie.


Fot. BWM

BMW i3 pozwala przejechać na jednym naładowaniu, aż do 160km. Także jego zasięg nie ogranicza się tylko i wyłącznie na poruszanie się w mieście, tak jak ma to miejsce u wielu innych konkurencyjnych elektrycznych samochodów. Dodatkowo dzięki swojemu statusie premium, marka zapewniła najwyższy poziom komfortu w tym modelu, gdzie nie brakuje żadnych z udogodnień znanych z samochodów o napędzie tradycyjnym.

Fot. BWM

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-13 23:11:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryzujaca-oferta-na-nowe-BMW-i3

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt