Warsaw Moto Show 2017 już w ten weekend

Rozmiar tesktu A A A
-
Warsaw Moto Show 2017 już w ten weekend
Trzy lata temu w kalendarzu targów samochodowych pojawiła się nowa pozycja. Warsaw Moto Show z roku na rok nabiera coraz większego znaczenia i tym razem odbędzie się w dniach 27-29 października.. W tym roku na targach będziemy mogli zobaczyć już aż 8 polskich premier. W tym takie samochody jak Audi A8, Seat Aron, Volkswagen T-Roc, Lexus LC500, Infiniti Q50 oraz inne. Na tym nie koniec atrakcji. Tak jak podczas poprzednich imprez na terenie targów odbędą się Mistrzostwa Polski Modeli sterowanych. Do tego odwiedzający będą mogli liczyć na wiele innych atrakcji i pokazów. Nie zabraknie także licznych konkursów dla odwiedzających. Na miejscu będzie można zobaczyć nie tylko samochody, ale także zapoznać się z najnowszymi akcesoriami, w które można doposażyć swój samochód.


Cała lista atrakcji znajduje się na stronie targów Warsaw Moto Show.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-23 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Warsaw-Moto-Show-2017-juz-w-ten-weekend

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt