Renault Espace, przechodzi do nowego segmentu

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Espace, przechodzi do nowego segmentu
Największy rodzinny samochód francuskiego producenta Renault model Espace przechodzi istną metamorfozę. Z przestronnego rodzinnego Vana, tworzy się Crossover. W ten o to sposób 30 letnia niezmienna historia modelu kończy się i wchodzi w nowe nieznane tereny. Czy będzie to strzał w dziesiątkę czy klapa okaże się dopiero po rynkowym debiucie. Jedno na pewno nie można odmówić francuskiemu producentowi, odwagi w przedzieraniu nowych szlaków.


Fot. Renault

Niezmienne pozostanie jednak wnętrze samochodu. Nadal będziemy mieli do czynienia z 5 lub 7 osobowym przestronnym Vanem, którego najważniejsze walory do pojemność oraz komfort w podróżowaniu, nawet na tych bardzo długich trasach. Więcej informacji dotyczące samochodu pojawią się podczas premiery 2 października podczas targów w Paryżu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-28 21:08:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Espace--przechodzi-do-nowego-segmentu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt