Peugeot zaprezentuje model 508 w nadwoziu kombi

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot zaprezentuje model 508 w nadwoziu kombi
Peugeot 508 SW tak nazywać będzie się najnowsza odsłona największego modelu w ofercie francuskiej firmy Peugeot. Auto tak jak wersja fastback łamie dotychczasowe normy, które wyznaczały design samochodów tej marki. W przypadku tego kombi nie mamy do czynienia z klasycznym przedstawicielem segmentu. Tylko z shooting break, a więc bardziej dynamiczna wersja. Nowa odsłona modelu Peugeot 508 w wersji kombi swój debiut będzie miała podczas targów w Paryżu. Auto do klientów trafi w styczniu 2019 roku.


Fot. Peugeot

Wszelkie dane techniczne udostępnione ostaną bliżej premiery samochodu. Jedno jest pewne auto to kontynuować będzie układ kokpitu i-Cockpit. Co pozwala kierowcy na lepszą widoczność zegarów na desce rozdzielczej i co za tym idzie brak potrzeby odwracania uwagi od ulicy. Samochód wyposażony zostanie także z najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa aktywnego, które w swojej ofercie ma Peugeot.

Fot. Peugeot

„Po bezkompromisowym fastbacku nadszedł czas na kombi! Jest tak samo wyraziste i zapiera dech w piersiach! Za sprawą nowego PEUGEOT 508 SW marka potwierdza swoją przemianę i wzbogaca ofertę o model o spektakularnej sylwetce i osiągach. Nasza ambicja, aby uczynić PEUGEOT najlepszym producentem klasy Premium na rynku aut popularnych, staje się rzeczywistością i to w najpiękniejszy sposób”.
Jean-Philippe IMPARATO, dyrektor generalny PEUGEOT

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-06-07 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-zaprezentuje-model-508-w-nadwoziu-kombi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt