Trudne warunki podczas drugiej rundy Dacia Duster Elf Cup

Rozmiar tesktu A A A
-
Trudne warunki podczas drugiej rundy Dacia Duster Elf Cup
Kto wątpił w terenowe możliwości Dacia Duster, podczas drugiego dnia Dacia Duster Elf Cup mógł się przekonać że ten samochód jednak potrafi co nieco. Ulewne deszcze sprawiły że teren był bardzo podmoknięty, a w niektórych miejscach znajdował się nawet mocno pod wodą. W tych trudnych warunkach poradzić musiały poradzić sobie między innymi zmodyfikowane Dacia Duster. Pierwszy dzień zmagań dzięki dobrej pogodzie można by uznać za bardzo łatwy. Do startu podczas Baja Carpathia stawiło się 28 ekip, z czego 10 należało do kierowców Dacia Duster Elf Cup. Po dwóch dniach rywalizacji na mecie znalazło się tylko 18 załóg. Co raz jeszcze podkreśliło trudność terenu z jakim musieli stawić czoło kierowcy. Finalnie na pierwszym miejscu znalazła się ekipa Wojciech Furman / Michał Agustyniak tuż przed Magdaleną Zając / Kazimierzem „Bocian” Ruszel. Dzięki wygranej pierwszy z zespołów awansował na czwarte miejsce. Druga ekipa dzięki dobrej postawie podczas pierwszej rundy awansowała na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Kolejna rywalizacja w ramach Dacia Duster Elf Cup odbędzie się 9-11 czerwca podczas Rajdu Warszawskie Safari.


Fot. Dacia Duster Cup

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-08 16:03:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trudne-warunki-podczas-drugiej-rundy-Dacia-Duster-Elf-Cup

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt