Duże, małe Fiaty teraz w nowych cenach

Rozmiar tesktu A A A
-
Duże, małe Fiaty teraz w nowych cenach
Włoski producent ruszył z ofensywą cenową swojego najpopularniejszego modelu. Obniżka cen sięga nawet do 6600 zł, zależne od wersji wyposażenia oraz silnika jaki znajduje się w danym modelu. Dzięki temu można zostać właścicielem Fiat 500L już od 49 900 zł. W ramach modernizacji oferty, powstał także samochód 500L Trekking Lite.


Fot. Fiat

Podstawowa wersja modelu 500L to samochód w edycji Pop z silnikiem 1.4l o mocy 95KM, właśnie taki pojazd otrzymamy za niecałe 50 tyś zł. Oszczędność w tym wypadku wynosi 4 700 zł. W przypadku wyższej wersji wyposażeniowej Pop Star cena spadała do 54 900 zł, co oznacza zniżkę w wysokości 5 800 zł.

Fot. Fiat

Nowością w ofercie Fiata 500L będzie wersja Trekking Lite, która wygląda ja jak offroadowa wersja jednak z kilkoma brakami przede wszystkim w możliwościach terenowych. Zaledwie 3000 zł droższa nowa odsłona 500L może bardzo szybko pozbawić wersję Pop Star pozycji bestsellera w tym modelu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-16 23:58:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Duze--male-Fiaty-teraz-w-nowych-cenach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt