W Genewie zadebiutuje nowa odsłona SsangYong Korando

Rozmiar tesktu A A A
-
W Genewie zadebiutuje nowa odsłona SsangYong Korando
Już 7 marca w Genewie zadebiutuje nowa odsłona flagowego modelu koreańskiego producenta SsangYong. SsangYong Korando dysponować będzie nowym bardziej wyrazistym designem. Najwięcej zmian widać w przedniej części auta w tym w składających się z 11 LEDowych diod świateł do jazdy dziennej. Tył auta otrzymał zmieniony zderzak. Do listy zmian dochodzi także szeroki zakres nowych technologii oraz mocne i ekologiczne jednostki napędowe z opcjonalnym przełożeniem mocy na cztery koła. Samochód oferowany będzie z 2.0 litrowym silnikiem benzynowym e-XGi o mocy 149 KM lub 2.2 litrową wysokoprężną jednostką o mocy 178 KM. Oferta opcjonalnego wyposażenia została poszerzona, a wybrane wersje auta posiadają teraz więcej w tej samej cenie. Ponadto producent zadbał o bardziej rodzinne walory samochodu, oferując dodatkową przestrzeń w tylnej części auta oraz lepszą pakowność.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-05 14:19:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/W-Genewie-zadebiutuje-nowa-odslona-SsangYong-Koronado

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt