Honda stawia w najbliższych latach na Civica

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda stawia w najbliższych latach na Civica
Mimo, że model ten zadebiutował na rynku 40 lat temu, nadal jest bardzo chętnie wybieranym pojazdem z segmentu C. Civic w ostatnich latach był dostępny tylko jako hatchback lub sedan; ostatnie kombi zjechało z taśmy w 1999 roku. Na targach w Paryżu Honda obiecała powrót tej najbardziej pakownej odmiany do rodziny Civic'ów. Pierwsze koncepty mają pojawić się już w przyszłym roku.


Przez najbliższe 3 lata w rodzinie Hondy Civic sporo się wydarzy. Oprócz wspomnianego już nadwozia kombi wróci także Type R - najbardziej sportowa odmiana, której ostatnia generacja upadła przez normę Euro 5. Nowa sportowa wersja powstanie na podstawie Civica, który będzie brał udział w wyścigach WTCC. Dzięki doświadczeniom zdobytym podczas wyścigów, wersje uliczne będą miały jeszcze lepsze właściwości sportowe.

Do końca roku 2012 do Civica trafi nowy silnik wysokoprężny, o pojemności 1.6l, mocy 120KM, momencie obrotowym 300Nm, a jednocześnie bardzo niskiej emisji dwutlenku węgla ( 94 g/km ).
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


misiek - 2012-10-07 13:42:55
Gdyby dali takiego kombiaka jak na zdjęciu to by było fajnie, ale znając życie ugrzecznią go i zabiorą mu tą opływową linie.

Paweł Robert Kostecki - 2012-10-06 22:12:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-stawia-w-najblizszych-latach-na-Civica

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt