Jeep Renegade w limitowanej edycji Night Eagle II

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeep Renegade w limitowanej edycji Night Eagle II
W do oferty modelu Jeep Renegade powraca limitowana seria Night Eagle. Pierwsza odsłona, która miała swoją premierę podczas targów we Frankfurcie okazała się wielkim sukcesem dlatego powstała kolejna odsłona tej wersji. Auto dostępne będzie z jedną z dwóch jednostek benzynowych, 1.4l MultiAir 140 KM lub 1.6 E-Torq 110 KM. Wyróżniające elementy wykończone zostały w kolorze czarnym, takie jaka 18” felgi, atrapa chłodnicy czy też logo Jeep. To wszystko wpływa że samochód prezentuje się bardziej agresywnie. Pod względem wyposażenia samochód bazuje na wersji Longitute, tak więc na pokładzie auta znajdzie się najnowszy system multimedialny uConnect z 5” dotykowym kolorowym ekranem. Tylko teraz w ramach zimowej promocji, producent dorzuca do samochodu zestaw kół zimowych na 16” felgach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-07 18:52:28
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeep-Renegade-w-limitowanej-edycji-Night-Eagle-II

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt