Honda HR-V najciekawszy debiut małego miejskiego crossovera

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda HR-V najciekawszy debiut małego miejskiego crossovera
Honda była jedną z pierwszych firm, która posiadała w swojej ofercie małego miejskiego Crossovera, jednak rynek wtedy nie był gotowy na przyjęcie tego typu samochodu. Wycofanie się Hondy z tego modelu na kilka lat przyczyniło się do powstanie luki w ofercie. Jednak patrząc teraz na to co zaprezentowane zostało przez japońskiego producenta, powstanie tej próżni podziałało bardzo pozytywnie na nowy model.


Fot. Honda

Wyrafinowana stylistyka, pozwalająca cieszyć się każdym detalem to bardzo mocna strona samochodu. Nadwozie dzięki swojej uniwersalnej linii prezentuje się idealnie przy każdej okazji. Czy to wyjazd poza miasto, na zakupy lub też wyjście do ekskluzywnej restauracji w każdej sytuacji japoński model będzie pasował idealnie. Do tego dochodzi nowe bardzo przestronne wnętrze. Nawet przy pełnym obłożeniu, samochód może pochwalić się bagażnikiem o pojemności 453l. Gdy jednak złożymy siedzenia bagażnik zwiększa się do 1026 litrów. DO tego dochodzi także ładzie wystylizowany kokpit, który ułożony został czytelnie i logicznie.

Fot. Honda

Samochód na polskim rynku dostępny będzie w opcji z jednym z dwóch jednostek napędowych. Silniki dostępne będą z nowoczesną manualną skrzynią biegów. W przypadku jednostki benzynowej dojdzie także przekładania automatyczna CVT. Wysokoprężna jednostka o pojemności 1.6 będzie posiadała moc 120 koni. W przypadku silnika benzynowego pojemność będzie wynosić 1.5l, zaś moc 130 KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-24 23:28:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-HR-V-najciekawszy-debiut-malego-miejskiego-crossovera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt