Wyścigowy weekend w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyścigowy weekend w Poznaniu
Już w ten weekend , rozpoczynając od 7 czerwca zobaczymy na torze wyścigowym w Poznaniu kilka ciekawych propozycji motosportu. Oprócz podrasowanych Kia Picanto w ramach Kia Platinium Cup na torze w stolicy wielkopolski pojawią się także auta z serii GT3 czy też w auta w ramach WSMP. W sumie w weekend wystąpi ponad 120 pojazdów wyścigowych. Dla rywalizacji Kia Platinium Cup to już trzeci wyścig w tym sezonie. Aktualnie na prowadzeniu tej serii znajduje się Kamil Serafin z 262 punktami, który ma przewagę tylko o 1 punkt nad Dawidem Borkiem.


Fot. ComplexPR

Na torze nie zabraknie także następujących maszyn: Mercedes AMG GT, BMW M6, Audi R8, Porsche 911 czy też Lamborghini Huracana. Wszystkie przygotowane według specyfikacji serii GT3. W ramach wyścigowego weekendu odbędzie się także wyścig serii FIA CEZ, a więc długodystansowe na czas jednej godziny oraz na czas dwóch godzin. Druga rywalizacja zaliczana jest do klasyfikacji mistrzostw Polski Endurance. Na tym nie koniec sportowych atrakcji, do rywalizacji sprinterskich mistrzostw Polski Fastline Super S Cup przystąpi duża ilość kierowców. Nie zabraknie także aut rywalizujące w ramach Toyota Racing Cup czy też 318IS Cup PL.

Fot. ComplexPR

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-07 18:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Wyscigowy-weekend-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt