Nowa Skoda Fabia broni pozycję poprzednika

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Fabia broni pozycję poprzednika
Najnowsza generacja miejskiej Skody Fabii jest u nas na rynku zaledwie od kilku miesięcy. Tak jak poprzednia wersja, najnowsza cieszy się dużym zainteresowaniem. W Polsce zamówiony został właśnie 4,5 tysięczny samochód tego modelu czeskiego producenta. Skoda Fabia to od wielu lat najbardziej popularny samochód w Polsce, od wielu lat trudno sobie go wyobrazić poza podium.


Fot. Skoda

Miejski model czeskiego producenta pozwala na wiele modyfikacji oraz personalizacji. Duży nacisk położony został w ramach bezpieczeństwa, czego skutkiem jest 5 gwiazdek podczas testów zderzeniowych EuroNCAP. Multimedialność to także silna strona tego samochodu. Oprócz tradycyjnej nawigacji za dopłatą, samochód pozwala także korzystać z zawartości ekranu telefonu, dzięki technologi Mirror Link.

Fot. Skoda

Silną stroną czeskiego samochodu to także jego wizualna strona. Samochód prezentuje się odważnie, jednak nie narzuca się. Wnętrze samochodu nie tylko prezentuje się wygodnie. Samochód nadaje się do przewożenia 5 dorosłych osób. Dzięki nowemu większemu rozstawu osi udało się zwiększyć miejsce w kabinie, które wykorzystane zostało do zapewnienia pasażerom więcej miejsca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-18 19:53:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Fabia-broni-pozycje-poprzednika

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt