Nowe BMW X3

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe BMW X3
Niemiecki producent samochodów premium zaprezentował detale nowej generacji swojego wyżej zawieszonego modelu BMW X3. Pierwsza generacja auta na rynku zadebiutowała w 2003 roku. Od tego czasu niemiecki producent sprzedał ponad 1,5 miliona egzemplarzy tego pojazdu. Wobec swojego aktualnego wcielenia samochód dysponuje bardzo dużymi zmianami. Dotyczy to zarówno nadwozia, wnętrza jak też wykorzystywanych technologi. Na wyposażeniu BMW X3 pojawiły się także nowe bardziej ekonomiczne, a przy tym mocniejsze jednostki napędowe.


Fot. BMW

Bardziej dynamiczne nadwozie, które mimo większej powierzchni może pochwalić się zmniejszonym poziomem oporu otrzymało szereg nowych elementów. Charakterystyczna atrapa nerkowa chłodnicy będzie większa, reflektory zostaną wykonane w technologi LEDowej, dotyczy to także tylnych świateł. Aby zmniejszyć przedostawanie się hałasu do kabiny zastosowanie znalazło specjalne szkło akustyczne w szybkach. Samochód osadzony został na nowych felgach, których wymiary sięgają od 18 do 21 cali.

Fot. BMW

Wnętrze auta jest jeszcze bardziej przejrzyste, konsola skierowana została jeszcze bardziej ku kierowcy. Do tego dochodzi także nowa wielofunkcyjna kierownica, pozwalająca na sterowanie radia, telefonem oraz innymi rozwiązaniami znajdujących się na pokładzie samochodu. Do tego BMW X3 otrzyma cały zakres nowych technologi w zakresie bezpieczeństwa aktywnego. Pojemność bagażnika sięgać będzie od 550l aż do 1600l. Do tego klapa bagażnika otwierać i zamykać będzie się za pomocą jednego przycisku. Zakres mocy jednostek napędowych rozpoczynać będzie się od 184 KM aż do 360 KM w przypadku wersji M Sport.

Fot. BMW


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-27 16:28:57
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-BMW-X3

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt