Hyundai Tuscon, nowy koreański SUV już dostępny

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai Tuscon, nowy koreański SUV już dostępny
Oficjalna sprzedaż najnowszego modelu koreańskiej firmy Hyundai rozpocznie się dopiero pod koniec sierpnia. Jednak w okazji sponsoringu Tour de Pologne, Polski przedstawiciel producenta postanowił skorzystać z tej okazji i wprowadził an rynek limitowaną serię tego modelu. Hyundai Tuscon niczym nie przypomina swojego prekursora, który sprzedawany także był w Polsce. Samochód zyskał bardzo dużo, stanowiąc idealną interpretację komfortu, elegancji i wszechstronności.


Fot. Hyundai

Hyundai Tuscon w wersji Tour de Pologne będzie dostępny w cenie od 149 900 zł. Oferta ta będzie obejmowała bardzo bogate wyposażenie samochodu. W skład niego wchodzą: panoramiczne okno dachowe, skórzana tapicerka oraz podgrzewane i wentylowane przednie fotele. Ponadto Hyundai zadbał także o wysoki poziom bezpieczeństwa. Oprócz takich systemów jak monitorowanie pola martwego czy utrzymania pasa ruchu, które stają się być powoli wyposażeniem standardowym. Na pokładzie nowego Tuscona znalazł się system ostrzegania kierowcy o ruchu przy jeździe tyłem. Nie mogło także zabraknąć takich elementów jak LEDowe światłą do jazdy dziennej, czy też dużego 8" dotykowego ekranu z wbudowaną nawigacją satelitarną.

Fot. Hyundai

Oferta silników kształtuje się następująco 1.6 T-GDI 177 KM oraz 2.0 CRDi o mocy 185KM. Wszystkie jednostki dostępne są z napędem na cztery koła. Jednostka wysokoprężna opcjonalnie dostępna jest także z automatyczną 6 biegową przekładnią. Podstawową jednostką w ofercie jest silnik benzynowy w cenie 149 900 zł, silnik wysokoprężny z manualną skrzynią biegów zaczyna się od 154 900 zł, za wersje z automatyczną przekładnia trzeba będzie zapłacić 159 900 zł.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-15 20:06:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-Tuscon--nowy-koreanski-SUV-juz-dostepny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt