Smart fortwo w nowej odsłonie starej cenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Smart fortwo w nowej odsłonie starej cenie
Najnowsza odsłona jednego z najmniejszych samochodów na świecie przechodzi ewolucję. Nowa wersja modelu Smart fortwo, staje się nie do rozpoznania. Nabierając całkowicie nowych odmienionych kontur. Na rynku pierwsze modele zadebiutować mają w listopadzie 2014, krótko po premierze na targach w Paryżu. Co najciekawsze w tych samych cenach co poprzednik.


Gabarytowo Smart for two nie uległ modyfikacji, wizualni przedstawia całkowicie inną twarz. Nowa odsłona sprawia wrażenie pomniejszenia kabiny pasażerów, mimo że w praktycznie smart nie był tak komfortowy jak od nowej odsłony. Nowy grill oraz prawie poziomy układ klapy od silnika sprawiają, że model prezentuje się bardziej odważnie od swojego poprzednika. Nowe reflektory, zapożyczone wyglądem z Mercedesów, nadają całej konstrukcji bardziej sportowego wyrazu.

Wnętrze jak na tak mały samochód prezentuje się nad wyraźnie komfortowo i przestronnie. Całkowicie odmieniona przednia konsola pozwoliła, mimo bardzo skąpego wystroju idealnie wpasowuje się nie dużą przestrzeń przeznaczoną dla osób. Nowe wnętrze dzięki zastosowaniu kontrastowych kolorów, znajdujących się na przemian w Smart fortwo sprawia, że model wydaje się być większy od swojego poprzednika. Zadbano także o zwiększone bezpieczeństwo, nowe systemy aktywne oraz pasywne.

Pod maską nowego Smart for two dostępne będą 3 jednostki trzy cylindrowe napędzane benzyną. Moce tych silników to 60KM, 71KM oraz 90KM. Wymiary pojazdu prezentują się następująco: 2.69m długości, 1.66m szerokości, 1.55m wysokości oraz rozstaw osi 1.87m. Mimo prostego konceptu i sporego zbytu, Smart fortwo pozostaje jedynym w swoim rodzaju samochodem o tak niedużych wymiarach i tak funkcjonalnym wyposażeniu.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-18 23:57:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Smart-fortwo-w-nowej-odslonie-starej-cenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt