Skoda Kodiaq kolejny bestseller na polskim rynku

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Kodiaq kolejny bestseller na polskim rynku
Skoda Kodiaq najnowszy samochód w ofercie czeskiego producenta idzie jak burza. Jeszcze nie trafił do salonów w Polsce, a już może pochwalić się zamówieniem w przedsprzedaży przekraczającym ponad 1 000 aut. Jeżeli popularność modelu utrzyma się na takim samym poziomie w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się samochodów zobaczymy aż trzy modele tego producenta. Skoda Kodiaq to pierwszy model w segmencie średnich SUVów jak też z możliwością przewiezienia do siedmiu osób. Mierzący 4.7m wyżej zawieszony samochód oferuje połączenie auta rekreacyjnego z komfortem limuzyny i pakownością dużego kombi. Można rzec idealne połączenie, do tego dochodzi także najnowszej generacji przełożenie napędu na wszystkie cztery koła oraz duży zakres rozwiązań wspierające bezpieczeństwo aktywne. Nowy model czeskiego producenta może być także gwarancją na utrzymanie pozycji lidera po raz dziewiąty z rzędu.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-17 09:57:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Kodiaq-kolejny-bestseller-na-polskim-rynku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt