Kia Carens - odświerzony koreański rodzinny Van

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Carens - odświerzony koreański rodzinny Van
Najnowsza odsłona rodzinnego MPV odbędzie się na tegorocznych Targach w Paryżu. Tak jak w konkurencyjnych samochodach tego segmentu, miejsce znajdzie w nim do 7 osób. Sylwetka samochodu wobec poprzedniej generacji jest bardziej opływowa i spokojna, a samochód sprawia wrażenia bardziej masywnego i statecznego.


Wnętrze samochodu jest bardziej ułożone, a użyte materiały dodają nuty elegancji całemu pojazdowi. Układ sterowania zarówno newralgicznymi systemami, jak i multimediami, skierowany jest centralnie na kierowcę. Kierownica ozdobiona została masą przycisków, dzięki ktorym bez odrywania zwroku od ulicy, kierowca ma wszystko na wyciągnięcie ręki.

Technicznie widać, że samochód będzie wyposażony w najnowsze technologie, które Kia ma w ofercie. Patrząc na politykę cenową firmy, samochód może okazać się gwoźniem do trumny dla dużej części konkurencji.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-24 13:35:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-Carens-odswierzony-koreanski-rodzinny-Van

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt