Rekordowy rok 2016 dla czeskiej marki Skoda

Rozmiar tesktu A A A
-
Rekordowy rok 2016 dla czeskiej marki Skoda
Od trzech lat wyniki sprzedażowe czeskiej marki Skoda przekraczają globalnie granicę miliona samochodów. W tym roku padł kolejny rekord, Czesi dostarczyli 1 127 000 samochodów ( wzrost o 6.8% ), co jest wynikiem lepszym o prawie 100 000 wobec poprzedniego roku 2015, kiedy to czeska marka sprzedała 1 055 500 pojazdów. Kolejny rok może być jeszcze lepszy, wszystko dzięki kilku nowością. Pierwszą z nich to długo wyczekiwany model Skoda Kodiaq, pierwszy 7-osobowy samochód w nadwoziu SUV czeskiej marki. Do tego dołącza jeszcze Skoda Octavia, która przeszłą gruntowne odświeżenie modelu. Wielkim sukcesem ostatnich lat okazał się model Superb, który bije swoje rekordy sprzedażowe, wszystko dzięki bardzo dobrej ceny do jakości. Na tym Skoda zapewne nie zakończy roku, przez dłuższy czas na rynku bez zmian są jeszcze Skoda Citigo oraz Skoda Rapid, a Genewa zbliża się wielkimi krokami.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-16 23:11:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rekordowy-rok-2016-dla-czeskiej-marki-Skoda

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt