Ruszyła produkcja nowego Audi Q2

Rozmiar tesktu A A A
-
Ruszyła produkcja nowego Audi Q2
Rynek samochodów wyżej zawieszonych zdobywa coraz większe udziału na rynku. Po dużych krążownikach, nadszedł czas na mniejsze miejskie przedstawiciele tych samochodów. Audi Q2 swoją premierę światową miał podczas targów w Genewie w tym roku, gdzie został bardzo gorąco przyjęty przez prasę oraz odwiedzających. Konstrukcyjnie samochód spokrewniony jest z modelem Audi A3. Tak więc nie dziwi fakt, że nowy przedstawiciel rodziny Q będzie montowany w tej samej fabryce w Ingolstadt. Możliwości produkcyjne tej lokalizacji wynoszą ponad 2500 samochodów dziennie, przekłada się to na średnią 30 sekund na nowych pojazd.


Fot. Audi

Audi Q2 na rynku zadebiutuje z ofertą sześciu jednostek napędowych po trzy z każdego typu. Zakres mocy jednostek będzie zaczynać się od 116 KM i sięgał do 190KM. Nie zabranie przy tym napędu na cztery koła jak też perfekcyjnie przełączającej automatycznie biegów przekładni Stronic. Nowy Audi Q2 zaoferuje klientom wygodę oraz funkcjonalność jaką ciągną za sobą wyżej zawieszone samochody wraz z technologią i rozwiązaniami spotykanymi w samochodach o klasy wyższe.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-07 10:15:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ruszyla-produkcja-nowego-Audi-Q2

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt