Alfa Romeo podczas 21 edycji Gumball Race 3000

Rozmiar tesktu A A A
-
Alfa Romeo podczas 21 edycji Gumball Race 3000
Gumball 3000 to jeden z najpopularniejszych ulicznych wyścigów - liczący dystans przeszło 3000 mil, niecałe 5000 km długości. Udział w nim biorą bardzo często gwiazdy z całego świata, wśród uczestników nie brakuje często także biznesmenów. Start wyścigu będzie miał miejsce w Mykonos, za zakończy się na imprezowej wyspie Ibiza. Jednym z samochodów, który wziął udział w tym wyścigu był sportowy SUVa Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio ze specjalnie przygotowana powłoką lakierniczą. Na czarnym ( Volcano Black) polakierowanym nadwoziu, znajdują się szare koniczynki. Całość wzbogacona została jeszcze jaskrawo zielonymi elementami w tym 20 calowe felgi. Standardowo ja kdla tej wersji pod maską auta znalazł się 2.9 litrowy silnik benzynowy V6 Bi Turbo o pokaźnej mocy 510 KM.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-16 06:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alfa-Romeo-podczas-21-edycji-Gumball-Race-3000

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt