Sportowe emocje w miejskim formacie Renault Twingo GT

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowe emocje w miejskim formacie Renault Twingo GT
Renault Twingo to pojazd kojarzony głównie z miastem. Nieduże wymiary jak też niska waga połączona z najmocniejszą jednostką napędową o mocy 110 KM, przyczyniają się że ze spokojnego samochodziku staje się prawdziwy demon prędkości. Przyspieszenie od 0 – 100 km/h zajmuje autu 9,6 sekundy, zaś maksymalna prędkość wynosi 182 km/h. Moc jednostki tak jak w przypadku już podstawowej wersji przekazywana jest na tylną oś. Oprócz mocniejszej jednostki Renault Twingo GT otrzymała także kolejne elementy, które przyczyniają się dodatkowo do bardziej sportowych osiągów. Renault Twingo GT oferowany będzie w dwóch wersjach. W cenie od 55 900 zł samochód sprzedawany jest wraz z tradycyjną skrzynią biegów. Dopłata 6 000 zł , a więc od 61 900 zł Renault Twingo GT posiada już przekładnie EDG. Wizualnie samochód wyróżnia się z powodu kilku charakterystycznych elementów takie jak sportowe 17 calowe felgi. Nadwozie auta dodatkowo otrzymało szare paski wzdłuż dolnej linii okien, oraz dwa pasku na dachu.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-07 18:06:00
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowe-emocje-w-miejskim-formacie-Renault-Twingo-GT

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt