Drugi salon Infiniti według nowej stylistyki w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Drugi salon Infiniti według nowej stylistyki w Polsce
Infiniti to nie tylko marka to także styl życia. Dlatego też marki premium starają się wprowadzać odpowiednie cechy nie tylko do swoich samochodów, ale miejsc w których są sprzedawane. Poznański salon będzie pierwszą europejską lokalizacją według nowej stylistyki IREDI. Drugi także znajdzie się w Polsce i będzie miał miejsce we Wrocławiu. Otwarcie drugiego salonu we Wrocławskiego salonu przewidziane zostało na przełom październik/listopad. Jak na razie Infiniti postanowił zaprezentować swoją ofertę w tymczasowym salonie ulokowanym w Centrum Handlowym Bielany. W tym przytulnym miejscu będzie można przetestować 4 najnowsze samochody z oferty japońskiej marki premium. Infiniti przewidział otwarcie jeszcze jednego salonu sprzedaży swoich samochodów na terenie Polski, będzie to Gdańsk. Sprzedaż samochodów japońskiej marki rośnie z roku na rok, w Polsce nie jest inaczej. W naszym kraju producent ten uzyskuje jednak największy procentowy przyrost sprzedaży.


Fot. Infinit

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-22 22:34:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Drugi-salon-Infiniti-wedlug-nowej-stylistyki-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt