Infiniti G37 IPL

Rozmiar tesktu A A A
-
Infiniti G37 IPL
Inifiniti Performance Line, w skrócie IPL, ma stanowić linię nowych samochodów marki, o lepszych osiągach, niż ich odpowiedniki bez znaczka IPL. Pierwszym modelem z nowej rodziny będzie G Coupe. Jak wypada mocniejsza wersja wobec standardowej G37? Czym uraczy nas ponad standard producent, gdy wybierzemy wersję IPL?


Design

Pierwsze, co od razu rzuca się w oczy, to bardziej usportowiona linia samochodu, który otrzymał także unikatowe, 7-ramienne felgi. Wraz ze znaczkiem IPL, umieszczonym na lewej stronie klapy bagażnika, od razu pokazują, z jaką wersją Infiniti G mamy do czynienia. Przedni zderzak także uległ modyfikacjom, natomiast grill u dołu został cofnięty. Światła przeciwmgielne odpowiednio zintegrowano, tak, aby całość ze sobą ładnie współgrała. Rura wydechowa G37 IPL została pokryta chromem, a spoiler lekko wydłużono.

Wnętrze

W środku Infiniti G37 IPL zostało specjalnie zmodyfikowane, aby współgrało z nowym designem samochodu. Dostępne będą 2 kolory tapicerki: grafitowy i czerwony - przy czym ten ostatni tylko i wyłącznie z 7-biegową przekładnią automatyczną i czarnym kolorem nadwozia. Wszystkie elementy szyte są czerwoną nicią, co ma dodatkowo wyróżniać samochód w tłumie. Pedały w tym samochodzie, podobnie jak podnóżek, są w pełni aluminiowe. Standardowa wersja oferuje także sterowany z kierownicy system audio firmy BOSE, co gwarantuje nam rewelacyjny poziom nagłośnienie i jakości dźwięku. Ponadto w samochodzie znajdziemy 9,3-GB dysk twardy i oczywiście nawigację satelitarną. W standardowej wersji zauważymy także wiele akcesoriów, które zwykle dostępne są za dopłatą w wyższych wersjach wyposażenia.

Silnik

W Infiniti G37 IPL znajdziemy tylko jeden silnik. Jest to 348-konny motor V6. Pod tym kątem firma Infiniti nie postarała się, ponieważ różnica pomiędzy tą jednostką, a dostępną w standardowym G37, wynosi tylko 18 koników i 6 Nm. Wersja IPL dostępna będzie z 6-biegową skrzynią manualną, lub ze wspomnianą wcześniej automatyczną 7-biegową.

Podsumowanie

Samochód jest raczej dla osób, które chcą się wyróżnić w gąszczu innych, coraz bardziej popularnych aut marki Infiniti w Europie i na polskim rynku. Pod względem osiągów samochód niewiele różni się od przeciętnego modelu.

Infiniti G37 IPL planowany jest na razie tylko na rynek amerykański, ale zapewne szybko także zawita do Europy. Dzięki producentowi, albo poprzez import prywatny. 
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2010-08-15 15:03:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Infiniti_G37_IPL

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt