BMW M5 w swojej najlepszej odsłonie Competition

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW M5 w swojej najlepszej odsłonie Competition
BMW M Sport to już nie najwyższa liga w sportowych modelach niemieckiego producenta. BMW stara się o nową wyższą ligę dla swoich samochodów. W przypadku nowego BMW M5 powstała wersja Competition. Pod maską tej odmiany samochodu znajduje się ta sama 4,4l V8 jednak z większą dawką mocy o 25 KM. To daje w sumie 625 KM mocy. Sprint do 100 km/h zajmuje tej sportowej limuzynie zaledwie 3,3 sekundy. Do 200 km/h 10,8, a więc o 0,3 sekundy mniej niż podstawowa wersja M5. Auto standardowo wyposażone jest w automatyczną przekładnię z 8 biegami 8 M Steptronic wraz z napędem na wszystkie cztery koła.


Fot. BMW

Wizualnie BMW M5 Competition także może pochwalić się kilkoma nowościami. Najbardziej zauważalna zmiana to indywidualny ciemnoszary lakier BMW M5 Competition. Klamki od drzwi polakierowane są w kolorze nadwozia, a lusterka w czarnym odcieniu. Charakterystyczny grill samochodu otrzymał czarną błyszczącą powłokę. Do tego dochodzą jeszcze nowe 20 calowe felgi. Tylna część samochodu otrzymało układ wydechowy w kolorze czarnym. Emblemat oznaczający wersję także utrzymany został w kolorze czarnym, tak jak spoiler na kalpie od bagażnika. Wewnątrz BMW M5 Competition zmiany są już mniejsze. Listwa prowadząca przez kokpit samochodu wykonana została z aluminium, a wizualnie przypomina karbon z ciemnym chromem. Do tego dochodzi jeszcze specjalna brązowa skórzana tapicerka.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-09 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-M5-w-swojej-najlepszej-odslonie-Competition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt