SEAT i CUPRA na targach w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
SEAT i CUPRA na targach w Poznaniu
Podczas targów w Poznaniu SEAT zaprezentował swoją młodszą markę CUPRA i zabrał ze sobą liczne nowości rynkowe. Tak więc na stoisku hiszpańskiej marki jedyny i wyjątkowy CUPRA Arona, samochód ten oferowany będzie z silnikiem benzynowym o mocy 300 KM. Nie zabrakło także koncepcyjnego elektrycznego CUPRA eRacer. Samochód ten przyspiesza nawet w 3,2 sekundy do 100 km/h, a maksymalna prędkość wynosi 270 km/h. CUPRA eRacer to pierwszy elektryczny samochód, który przeznaczony jest do serii wyścigowej klasy turystycznej.


Fot. SEAT

Na targach zaprezentowana została także limitowana i wyróżniająca się miedziany akcentami seria modelu SEAT Leon CUPRA R, auto dostępne będzie wyłącznie w nakładzie 799 sztuk. Odwiedzający stanowisko hiszpańskiej marki SEAT zobaczą ponadto po raz pierwszy w Polsce SEAT Ateca, SEAT Ibiza i SEAT Arona w wersji Xcellence. Te same trzy modele oraz SEAT LEON wystawione zostały także w wersji FR.

Fot. SEAT

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-06 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SEAT-i-CUPRA-na-targach-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt