Nowa Nissan Navara w pełnej okazałości

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Nissan Navara w pełnej okazałości
Japoński producent zaprezentował najnowszej generacji model Navara. Samochód został oznaczony jako NP300. Swoją oficjalną premierę samochód będzie miał podczas targów IAA we Frankfurcie, już 15 września. Najnowszej generacji Pickup, stawia dzięki swojemu wzornictwie i funkcjonalności nowe standardy w swoim segmencie. Samochód będzie także wyposażony w wiele rozwiązań, które dotychczas przeznaczone były wyłącznie dla pojazdów osobowych.


Fot. Nissan

Nowe ciekawe i funkcjonalne wzornictwo, to nowa wizytówka odmłodzonej Navary. Samochód otrzymał także trochę z miejskiego stylu, dzięki swoim LEDowy światłom do jazdy dziennej. Dzięki przedłużeniu nadwozia, wzrasta ładowność samochodu. Przedłużenie modelu o 67mm, zwiększa ładowność w przypadku DoubleCab do 1.58m. W przypadku KingCab ładowność wynosi 1.79m. Mimo swojego roboczego i przewozowego przeznaczenia, stylistyka modelu jest jak na ten segment bardzo usportowiona. Jednak ten krok nie może dziwić. W Europie tego typu samochody stają się coraz bardziej popularne jako pojazdy do codziennego użytku.

Fot. Nissan

Dzięki tego dodatkowemu i rosnącemu przeznaczeniu nie może dziwić także wysokie i bardzo komfortowe wyposażenie. Mocno w kwestiach wygody zyskały siedzenia. Przednie korzystają z rozwiązań NASA w kwestiach ergonomij. Tyla kanapa wyposażona została w siedzenia w nowym wykonaniu oraz dodatkowo będą wentylowane. Rozmiar kabiny King Cab zwiększyła się o 3.1% wobec tej z poprzedniej generacji Navary.

Fot. Nissan

Model jak na razie dostępny będzie wyłącznie z jedną jednostką napędową. Użyty silnik w Navarze to nowa wysokoprężna jednostka o pojemności 2.3l. Silnik będzie dostępny w dwóch wariantach, 160 lub 190 koni mechanicznych. Wobec poprzedniej wersji samochód z nową jednostką ma być nawet do 24% bardziej oszczędny. Navara dostępna będzie zarówno z napędem na przednią oś lub na wszystkie cztery koła. W podstawowej wersji samochód będzie wyposażony w sześciobiegową manualną skrzynię, którą za dopłatą będzie można wymienić na siedmiobiegową automatyczna. Silne jednostki pozwalają nowej Navarze ciągnąć przyczepę nawet do 3.5t ciężaru.

Fot. Nissan

Duże wymiary nowej Navary trudno będzie opanować tylko z za pomocą przestronnych lusterek. Pomóc tutaj mają nowe technologie. Takie jak Around View Monitor, pozwalając za pomocą kamer zobaczyć całe otoczenie w widoku 360 stopi oraz tył i przód. Dodatkowym atutem w tym modelu to system NissanConnect pozwalające połączyć wszystko to co najlepsze z multimediów oraz smartphona. Nowa Nissan Navara będzie objęty 5 letnią gwarancją lub 160 tyś km, w zależności co pierwsze nastąpi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-24 21:12:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Nissan-Navara-w-pelnej-okazalosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt